2 października

Rozpoczęcie roku szkolnego w gminie Drwinia

4 września 2023
Rozpoczęcie roku szkolnego w gminie Drwinia

4 września 2023 roku uczniowie z terenu gminy Drwinia jak i z całej Polski uroczyście przywitali rok szkolny 2023/2024. U progu nowego roku szkolnego wójt gminy Drwinia Jan Pająk wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom oświaty i rodzicom życzy wielu wspaniałych przeżyć związanych ze szkołą, oraz aby nauka i praca przynosiła oczekiwane efekty i zadowolenie.

Drodzy Uczniowie, jestem głęboko przekonany, że rozpoczynający się rok szkolny stanie się czasem zdobywania nowych doświadczeń sprzyjających Waszemu wszechstronnemu rozwojowi. Życzę Wam, abyście korzystali z każdej szansy na odniesienie sukcesu. Pamiętajcie, że nauka to inwestowanie w siebie. Ciepłe słowa wsparcia kieruję  w szczególności do pierwszoklasistów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z edukacją. Mam nadzieję, że szybko nawiążecie nowe znajomości, a czas spędzony w szkole będziecie dobrze wspominać.

Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty życzę wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji z pracy dydaktycznej. Każdy z Państwa jest dla uczniów przewodnikiem po fascynującym świecie nauki. Przed nami kolejne miesiące wspólnej pracy, pełne nowych inicjatyw i pomysłów. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy dokładać wszelkich starań i trosk, aby wszyscy uczniowie gminy Drwinia mieli jak najlepsze warunki do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności, które to wprowadzą ich w dorosłe życie.

Szanowni Rodzice, szkoła jest miejscem, w którym Wasze dzieci nie tylko zdobywają wiedzę, ale również uczą się odpowiedzialności i pracowitości. Wiem, że Wasze zaangażowanie jest niezwykle ważne dla prawidłowego funkcjonowania szkoły. Życzę jak najwięcej powodów do dumy z tego, że Wasze dziecko wyrasta na dobrego człowieka.

Z okazji nowego roku szkolnego życzę całej Społeczności Szkolnej realizacji zamierzeń, satysfakcji z pracy i optymizmu.

Z wyrazami  unania

Jan Pająk

Wójt Gminy Drwinia