21 lutego

Dni Honorowego Krwiodawstwa

28 listopada 2022
Dni Honorowego Krwiodawstwa

W dniach 22-26 listopada obchodzone są Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Jest to święto wszystkich Honorowych Dawców Krwi, którzy bezinteresownie przekazują cząstkę siebie osobom potrzebującym. Krew jest darem bezcennym, najlepszym jaki może podarować człowiek drugiemu człowiekowi.

Z tej okazji składamy wszystkim honorowym dawcom krwi, wolontariuszom i sympatykom Ruchu HDK PCK podziękowania i wyrazy wdzięczności za dar życia, którym dzielicie się Państwo z potrzebującymi. Dzięki Waszej ofiarności i zaangażowaniu codziennie ratowane jest ludzkie zdrowie i życie. W dniu święta wszystkich Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża składamy Wam najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, satysfakcji z bezinteresownego ratowania zdrowia i życia innych ludzi oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Pamiętając również o krwiodawcach, którzy odeszli z naszej wspólnoty Wójt Gminy Drwinia wraz z Zarządem Gminnego Klubu HDK PCK w Drwini w dniu 24 listopada br. złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą Honorowych Dawców Krwi.

Z wyrazami szacunku,

Wójt Gminy Drwinia

Zarząd Gminnego Klubu HDK PCK w Drwini